Wysyłka ZAWSZE GRATIS!  100 DNI na zwrot!  KUPON na 50 zł za drugi produkt w koszyku!

Ecco

Ecco

21 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

21 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Założyciel firmy, Karlu Toosbuy miał marzenie - zostać właścicielem fabryki obuwia. W 1963 r. w małym, duńskim mieście Bredebro rozpoczął realizację swego projektu zakładając firmę Ecco, która dzisiaj jest jednym z wiodących producentów obuwia na całym świecie. But komofortowy w noszeniu, dbałość o stopę i wychodzenie naprzeciw jej naturalnym potrzebom stanowi inspirację i naczelny cel filozofii Ecco. Mottem przewodnim firmy jest tworzenie butów dopasowanych do stopy, a nie odwrotnie. To but ma podążać za stopą, tak jak forma ma podążać za funkcją. Tajemnicą sukcesu obuwia Ecco jest jego funkcjonalność. W bucie Ecco stopa i jej wygoda są najważniejsze: to jak jest zbudowana, jak się porusza, czego potrzebuje by czuć komfort.

Komfort bez żadnych kompromisów, idealne dopasowanie buta do stopy oraz zabezpieczenie na każdą ewentualność pogodową i najbardziej niesprzyjające warunki atmosferyczne stanowi patent firmy Ecco.

Obuwie Ecco spełnia najwyższe standardy - jest wykonane z najwyższej jakości skór i materiałów, z zastosowaniem najnowszych technologii i rozwiązań takich jak cambrella, direct-injection, ecco comfort fibre system, epr-4,0, hydromax, gore-tex, microfibra, poliy, receptor, shock point.

Skandynawski minimalizm, prostota, indywidualność, innowacyjność i bezkompromisowy perfekcjonizm czynią z Ecco lidera na światowym rynku obuwniczym. Firma kontroluje produkcję swoich butów od początku do końca, zaczynając od fazy projektowania, poprzez produkcję skór we własnych garbarniach, na gotowym produkcie kończąc.

W produkcję zaprzęga zarówno najnowsze technologie jak i rękodzieło, by to czego nie potrafią maszyny dokończyły ludzkie ręce. Ecco ma fabryki w wielu punktach świata - w rodzinnym Bredebro w Danii, Portugalii, Indonezji, Tajlandii, Słowacji i w Chinach, a buty Ecco sprzedawane są na wszystkich rynkach świata od Europy, przez Azję i Pacyfik, aż po obie Ameryki.

Ecco troszczy się o stopy zarówno dorosłych jak dzieci. Ma swojej ofercie bogatą i szeroką kolekcję butów również dla najmłodszych użytkowników. W butach Ecco każda wędrówka, najdłuższy bieg czy najcięższy trening to czysty relaks.

Obuwie Ecco - komfort dla stóp w każdym wieku i na każdą pogodę.