Wysyłka ZAWSZE GRATIS!  100 DNI na zwrot!  KUPON na 50 zł za drugi produkt w koszyku!

Baldinini

Baldinini

8 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

8 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Buty Baldinini to prawdziwe dzieła sztuki. Marka Baldinini zrodziła się z pasji do tworzenia pięknych butów i przez lata stworzyła własny, niepowtarzalny styl oparty na nowych formach i projektach. Firma powstała w San Mauro Pascoli we Włoszech w 1910 r. Dzięki ciężkiej pracy i wizjonerskim planom właścicieli, przez kolejne lata, z małej manufaktury rozrosła się w potężną firmę wiodącą prym na światowym rynku obuwniczym.

Buty Gimmi Baldinini wyznaczają trendy w modzie, stanowią niedościgły wzór dla innych firm obuwniczych oraz są przedmiotem pożądania wielu kobiet i mężczyzn. Są symbolem luksusu, dobrego smaku, wyrafinowanej elegancji i niezaprzeczalnego piękna.

Tajemnica sukcesu firmy tkwi w oryginalnym, niepowtarzalnym wzornictwie stanowiącym połączenie nowoczesnych form z elegancką klasyką. Ponadczasowe piękno i elegancja, najnowocześniejsze trendy, wysmakowane i wyrafinowane dodatki oraz najwyższa jakość skór oraz perfekcja wykonania stanowią o sile marki Baldinini. To jedna z najbardziej luksusowych i pożądanych marek obuwniczych na świecie. Buty Baldinini uwodzą i fascynują swoją harmonią i idealnym dopasowaniem przy każdej okazji. Buty Gimmi Baldinini mają w sobie wspaniałe światło włoskiego glamour, niczym doskonały make-up.

Oprócz obuwia marka Baldinini oferuje obszerną gamę dodatków takich jak torebki, walizki, oraz skórzana odzież, oczarowując kreatywnością nowych idei i projektów stworzonych dzięki współpracy z różnymi partnerami. Świat dodatków uzupełnia i nadaje ostateczny kształt marce Baldinini, bez której rynek mody nie mógłby dzisiaj istnieć. W obuwiu Baldinini poczujesz się kimś wyjątkowym.