Wysyłka ZAWSZE GRATIS!  100 DNI na zwrot!  KUPON na 50 zł za drugi produkt w koszyku!

Gwarancja i zwroty

Prawo do zwrotu

Szanowny Kliencie, kupuj produkty, przymierzaj je w domu - jak w sklepie stacjonarnym i zwracaj bez podawania przyczyny.

Odbierzemy je od Ciebie na nasz koszt wg poniższych procedur w terminie do 100 dni od daty zakupu.

Zwrot kurierem DPD

Pobierz formularz zwrotu/odstąpienia od umowy.

Kurierem DPD W dużych miastach przesyłkę zwrotną można nadać na koszt sprzedającego w każdej Strefie Paczki DPD.  W tym celu należy mailowo na adres mailowy sklepu zgłosić chęć zwrotu towaru aby otrzymać etykietę i protokół konieczny do nadania paczki. Należy wydrukować etykietę i 2 kopie protokołu i z tymi dokumentami pozostawić przesyłkę w jakimkolwiek punkcie Strefy Paczki.

Punkt STREFY PACZKI DPD można znaleźć pod linkiem https://www.strefapaczki.pl/odbierz-paczke.

W przypadku nadań z mniejszych miejscowości, w których nie ma punktów STREFY PACZKI DPD należy mailowo na adres sklep@via-promoda.pl zgłosić chęć zwrotu towaru. Sklep zleci usługę odbioru przesyłki zwrotnej przez kuriera DPD.

Zwrot Paczkomatami Inpostu

Pobierz formularz zwrotu.

W celu realizacji procedury zwrotu produktów należy:

  • przejść do strony szybkiezwroty.pl 
  • wybrać nazwę sklepu internetowego 
  • a następnie postąpić zgodnie z wskazówkami zawartymi w serwisie


Pozostałe formy zwrotu obciążają Kupującego - pobierz formularz zwrotu/odstąpienia od umowy.

Uwagi dodatkowe

Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania i muszą być zapakowane w oryginalne opakowania wraz z dowodem zakupu, Klient w przesyłce otrzyma opakowanie do przygotowania przesyłki zwrotnej.

Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na wskazane w oświadczeniu zwrotu konto w terminie do 14 dni roboczych od dnia otrzymania zwróconego towaru. Przesyłki pobraniowe nie są przyjmowane

Reklamacja

Wszystkie produkty objęte są dwuletnią rekojmią.

Reklamacje rozpatrywane są przede wszystkim na podstawie Kodeksu Cywilnego z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.)., reklamacji nie podlega:

  1. Naturalne zużycie obuwia (np. zużycie fleczków)
  2. Obuwie z wadami jawnymi (widocznymi w momencie zakupu) co do których można przyjąć, że kupujący wiedział o nich w chwili zakupu.
  3. Uszkodzenia powstałe w wyniku nieprawidłowego użytkowania (obicia, otarcia, uszkodzenia mechaniczne)
  4. Wygoda obuwia - obuwie źle dopasowane do stopy.
  5. Różnica w kolorze i strukturze skóry oraz załamania, zmarszczenia powstałe w trakcie użytkowania wynikające z naturalnych właściwości skóry.
  6. Przemakanie obuwia, które nie jest wodoszczelne.
  7. Odbarwianie się wnętrza obuwia wykonanego ze skór podszewkowych naturalnych pod wpływem potu lub mocnego przemoczenia.

Reklamację w formie wypełnionego zgłoszenia reklamacyjnego należy przesłać na adres: Salon obuwia Mateusz Bullert, ul.Promienista 160, 60-142 Poznań, wraz z dowodem zakupu i opisem przyczyny reklamacji oraz danymi reklamującego.

Roszczenia sporne

Sądem właściwym do rozpatrywania powstałych sporów między sklepem a kupującym jest Sąd Powszechny.

 

Dowiedz się więcej